ARROGANCE BLUE


Pasaule Harizmātisks un ambiciozs, atraktīvs, tumšs un izskatīgs. Jaunais vīriešu aromāts reprezentē stipru personību, brīvu garu... Aromāts Arrogance vīriešiem raksturojas kā viegls, intriģējošs, filozofisks ar relaksējoša un dumpinieka eleganci. Kārdinošs džentelmenis, modernais Džeimss Bonds....ar skatienu nākotnē ar stilu no pagātnes. Šis aromāts izsaka savas unikalitātes esību!

Iepakojums Iepakojums rafinēta minimālisma stilā, pilnībā interpretē raksturu. Ietekmīga un solīda stikla pudele, kura interesanti spēlē ar pretstiem: līnijas ir striktas, reljefas, dziļi zilā krāsā ar hromētu vāciņu ar paralēliem gravējumiem. Grafiskais risinājums ir sinerģijā ar dizainu un raksturojams kā kontrasts ar sudrabu un zilajām ēnām – ļoti oriģināls krāsu kods, kurš izsaka modernu stilu.

Aromāts Jauks un intensīvs kā vīrieša gars, kurš to lieto. ARROGANCE BLUE ir dzirkstoša Sicīlijas citrusa debija, kura saplūst ar rūgtām bergamota un greipfrūta notīm, ar citrona, ābolu un piparmētru pieskārienu. Sirdī jutekliska, eksaltēta silta kanēļa nots, kā arī sārtā pipara kurš papildināts ar garšvielu aromātu, kardamonu un muskatriekstu. Sandalkoka un dzintara notis konsolidējas ar vaniļas un muska aromātiem, kuri pasvītro izteiktu vīrišķību un aromāta unikalitāti.

Закрыть
202 200 70 , 6755 6755
Pieslēgties / Pierakstīties
ParakstītParakstīt
0 Salīdzināt
benesi
Inebrya Hair Care distributor in Latvia
202 200 70 , 6755 6755

Sorry, but Your browser doesn't support technologies used on this site.

Please refresh your browser by downloading it via the links below.

Internet Explorer
Chrome
Safari
Opera
Firefox